Na PlayBe.cz probíha akce 25% na PREMIUM NA FURT!!!
Nezapomeňte to využít!

“Tento obsah nelze zobrazit“

Toto oznámení se na místě videa zobrazí pouze v tom případě, že se uživatel nachází v jedné z následujících zemí:

Spojené státy americké (USA), Kanada, Francie, Belgie, Brazílie, Filipíny, Litva, Japonsko, Singapur, Čína, Turecko, Indie, Polsko

Jedná se o blokování přístupu k videím ze zahraničí. Na toto bezpečnostní opatření nenabízíme žádné odblokování našim systémem, ani registrací / platbou. V případě zájmu o pokračování v sledování seriálů na naší stránce máš možnost použít VPN, ať už placené nebo zdarma, právě tento program / doplněk Ti umožní změnit IP adresu na jinou zemi, která není zablokovaná.

Nežiji v žádné z výše zmíněných zablokovaných zemí, ale i přesto se mi zobrazuje toto sdělení.

V tomto případě existují 2 velmi časté důvody, které zapříčiňují zobrazování této chyby.

1. Prohlížeč Opera - Opera a její funkce Turbo má v sobě zabudované a neustále zapnuté VPN, právě to je viníkem tohoto problému. VPN nebo celým názvem Virtual Private Network způsobuje změnu IP adresy , což v podstatě znamená, že všechny stránky otevřené v tomto prohlížeči navštěvuješ z jiné země, protože Opera Turbo obsahuje francouzskou IP adresu, která je na seznamu zablokovaných zemí výše, oznámení "obsah nelze zobrazit" se zobrazuje i tobě. Jednoduše stačí používat jiný prohlížeč, nebo vypnout funkci Turbo.

2. Prohlížeč Google Chrome na Android zařízeních - Google vydal jednoho dne aktualizaci na Google Chrome pro Android zařízení a udělali jednu velmi nepochopitelnou věc. Od této aktualizace je defaultně zapnutá funkce Spořič dat (anglicky Data Saver ), s touto funkcí je zkombinován Proxy / VPN doplněk, který v tomto případě mění IP adresu na americkou, čili opět zablokována krajina. Tuto funkci třeba jednoduše vypnout v nastaveních Chromu a videa se budou znovu zobrazovat.

Náš Facebook